TBAC1

Dětské brýle Tomato TBAC1

Dětské brýle Tomato TBAC1
TBAC1
Kategorie: Kategorie Baby
Dostupnost: ...
2390,- Kč s DPH

Dětské brýlové obruby Tomato TBAC1

Průhledné modré, pro malé prince, kteří hledají svou lišku.

Bezpečné a odolné dioptrické brýle pro nejmenší miminka a batolata, velmi lehké a pohodlné, aby brýle vašeho drobečka v ničem neomezovaly. S nastavitelným sedýlkem na nosníku a zkracovatelnými stranicemi tak, aby obruby dokonale seděly a neklouzaly ani se silnými skly nebo s okluzorem. S našimi brýlemi se svět objevuje snáze.


Dětské brýle Tomato TBAC1

Jsou bezpečné

Dětské brýle Tomato - jsou bezpečné

Tyto obruby jsou vyrobeny z bezpečných, netoxických materiálů schválených Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv, které se používají například pro výrobu kojeneckých lahviček. Nemusíte tedy mít žádné obavy, pokud je váš drobeček strčí do pusy. Navíc jsou tvarově stálé a pružné, takže není snadné je zlomit.

Jsou pohodlné

Dětské brýle Tomato - jsou pohodlné

Brejličky váží pouze 6,5 gramu, takže jsou velice lehké.

Dětské brýle Tomato - netlačí

Měkké stranice netlačí, ani když si miminko lehne na bok. Koncovky stranic jemně kopírují tvar ouška, takže nezpůsobují otlaky.

Jsou stále na svém místě

Dětské brýle Tomato - stále na svém místě

V pouzdře najdete tři velikosti nosního sedýlka. Pokud to nejmenší, které je nasazené z továrny, nesedí, není nic snazšího než ho vyměnit za větší tak, aby se řasy nedotýkaly čoček.

Dětské brýle Tomato - stále na svém místě

Aby brýle seděly opravdu dobře, je v nosníku předvrtáno 5 dvojic otvorů, které vám umožní najít ideální pozici brýlí vzhledem ke středu zornic.

Dětské brýle Tomato - stále na svém místě

Délku stranic je možno upravovat po milimetrových krocích, aby brýle opravdu dobře držely na svém místě.

Dětské brýle Tomato - stále na svém místě

Upevňovací pásek speciálně vyvinutý pro naše obruby je součástí balení. Ani brýle osazené těžkými čočkami nebo okluzorem tak nekloužou z nosu.