TBAC2

Proč vybrat dětské brýle Tomato?


Brýlové obruby Tomato se vyrábějí od roku 2003 v Jižní Koreji v malé továrně, která získala certifikaci ISO 18270:2004 pro výrobu brýlových obrub. Naše obruby rovněž splňují požadavky směrnice Rady Evropy 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích 1. třídy.

Co to v praxi znamená?

Naše brýle jsou absolutně bezpečné pro děti všech věkových kategorií. Jsou ohebné, tvarově stálé a velmi pružné. Pokud se je vašim dětem náhodou podaří zlomit, což ale vyžaduje docela velkou odhodlanost a úsilí, nevytvoří se ostré hrany, o které by se děti mohly poranit. A pokud je ti menší potřebují ochutnat, aby se ujistili, že to není převlečená brokolice, nevadí, brýle jsou vyrobeny z materiálu, který je schválen Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv a běžně se používá například na výrobu kojeneckých lahviček.

Co všechno od nás dostanete?

Naše brýle dostanete v pouzdře, které ve spodní části ukrývá spoustu pokladů. Je tam připevňovací pásek, se kterým děti můžou metat salta i s brýlemi na nose, pak šroubovák a náhradní šroubky, koncovky a sedýlka, pro případ, že by se něco pokazilo. S našimi brýlemi se to nestává, ale pokud náhodou ano, určitě zrovna budete na jachtě pořádný kus od pobřeží nebo těsně pod vrcholem Elbrusu, takže oceníte, že nemusíte googlovat nejbližší optiku. V pouzdře pak najdete i čistící hadřík, protože samočistící čočky NASA zatím bohužel nevyvinula, ale snad se dočkáme.

Více o brýlích Tomato

Podívejte se na krátké video o dětských brýlích Tomato.