TKAC15

Dětské brýle Tomato: Kategorie Kids C

Kategorie Kids C

pro předškoláky a ty, kteří se už učí psát a počítat

Zpráva, že dítko bude nosit brýle, nepotěší žádné rodiče. Okamžitě si představí starosti s rozbitými brýlemi po pošťuchování se s kamarády v družině, případně hledání brýlí v trávě za čárou, tady někde jsem si je před fotbalem vážně pokládal, tati.

U brýlí Tomato to naštěstí neplatí. Nějakou tu pranici vydrží a sportovat s nimi není problém. Stačí je upevnit páskem a vaše děti se mohou vrhnout na jakýkoliv sport. Možná kromě potápění, i pod vodou jsou sice naše brýle stále na svém místě, ale není přes ně moc vidět.

Obruby Kids C mají moderní hranatý tvar, vyrábějí se v mnoha pěkných barvách s novým geometrickým motivem na konci straniček. Ani byste neřekli, že i u těchto brýlí je důležitější než estetický dojem jejich funkční stránka. Jako všechny obruby Tomato jsou nastavitelné tak, aby plně respektovaly anatomii dětského obličeje a nikde netlačily. Straničky lze zkrátit nebo prodloužit, takže správně sedí za jakýmkoliv uchem, nosník je osazen silikonovým sedýlkem, které můžete umístit do tří pozic tak, aby byly brýle správně na středu zorniček a dítko se nekoukalo vrchem přes obrubu brýlí.

Naše brýle děti v ničem neomezují a umožňují jim prožít všechna dobrodružství, na která najdou odvahu.