TKAC15

Dětské brýle Tomato: Kategorie Kids B

Kategorie Kids B

pro předškoláky a ty, kteří se už učí psát a počítat

Brýle dříve znamenaly konec bezstarostného pobíhání s ostatními dětmi a začátek nekonečných otázek. Kde máš brýle? Kams je zase položil, to nevíš, že patří do pouzdra, aby se nerozbily? Co si s nimi zase provedl? Ty nic, to balón? Ty jsi hrál vybíjenou s brýlemi?!

My, co nosíme brýle déle než čtvrt století si to dobře pamatujeme. A určitě nechceme totéž říkat svým dětem, pokud už tedy musí nosit brýle. Brýle Tomato jsou dostatečně pevné a odolné, aby vydržely všechno, do čeho se vaše děti vrhnou. Délka straniček se individuálně nastaví tak, aby brýle dobře seděly za uchem, pokud se chce dítko vyřádit na trampolíně, doporučujeme brýle pojistit páskem, který je součástí pouzdra. Sedýlko nosníku je silikonové, netlačí a neklouže, a je možné jej umístit do tří různých poloh tak, aby brýle optimálně seděly na středu zorniček, brýle nesjíždějí na nose, ani když jsou osazeny okluzorem.

Nová řada obrub Tomato s kulatou očnicí potěší nejen všechny věrné fanoušky knih a filmů o malém kouzelníkovi. Je určena i pro děti, které potřebují větší očnice kvůli kompenzaci složitějších očních vad, jako jsou například nystagmus nebo strabismus. Obruby této řady jsou vhodné i tehdy, pokud vaše dítě potřebuje bifokální nebo multifokální skla. Větší očnice zajistí, že se děti dívají přes čočku brýlí a ne pod obrubami, případně nad nimi.

Brejličky jsou velmi lehké a pružné, jako ostatně všechny obruby Tomato, a jsou k dispozici v mnoha barvách, vždy s neprůhlednou straničkou s drobným geometrickým vzorem, který sluší všem malým kouzelníkům i kouzelnicím.