TKAC15

Dětské brýle Tomato: Kategorie Kids A

Kategorie Kids A

pro předškoláky a ty, kteří se už učí psát a počítat

Brýle kategorie Kids A jsou pro všechny děti, které chodí do školky nebo nedávno začaly školní docházku. Právě ve školce se většinou rodiče poprvé dozví, že jejich dítko potřebuje brýle. Obvykle nastává zděšení. Děti v tomto věku chvíli neposedí, jsou pořád v poklusu, hrají si s míčem nebo se učí skákat přes švihadlo. Kromě toho mají na většinu věcí jasný názor. Copak se teď dají začít nosit brýle?

Samozřejmě, že ano. Brýle Tomato jsou pevné, a zároveň dostatečně pružné, takže ránu míčem zvládnou bez úhony. Kopírují obrysy tváře, ale tak, aby netlačily na spáncích ani za ušima. Tam to jistí měkká koncovka, na kterou snadno nacvaknete upevňovací pásek, aby se mladá fotbalová naděje mohla v útoku i nadále projevovat. Kdyby se brýle přece jen zlomily, přece jen na ně například může šlápnout rozespalý tatínek, nevytvoří se ostré hrany, takže si tatínek třeba ani ničeho nevšimne.

Na nosníku těchto obrub jsou tři předvrtané dvojice otvorů, je tak možné přizpůsobit pozici sedýlka tak, aby brýle dobře seděly na nose. Sedýlko je k dispozici ve dvou velikostech. Tam, kde se nosu dotýká, má sedýlko speciální drážky, pokožka tak může dýchat a v létě nedochází k nepříjemným otlakům. Tato část je vyrobena ze silikonu, takže brýle nesjíždí z nosu, i kdyby se váš malý akrobat na hlavu stavěl.

Tyto brýle jsou velice lehké, váží méně než 8 gramů, ale lze na ně nasadit okluzor a osadit je jakýmikoliv čočkami. Vaše děti si bohužel nemohou zvolit, jestli brýle chtějí, nebo ne, ale určitě si vyberou ze spousty veselých barev a vzorů, ve kterých tyto obruby nabízíme.