TKAC15

Dětské brýle Tomato: Kategorie Junior B

Kategorie Junior B

pro ty, co už všechno umí a všemu rozumí

Brýle Junior budou slušet všem od školáků až po některé dospělé, i mnoho maminek a tatínků může nosit naše juniorské velikosti, protože největší obruby mají velikost 52. Co se týká barev, vybere si opravdu každý, nabízíme brýle od téměř neviditelných až po ty opravdu cool, které spolužáci určitě nepřehlédnou. V tomto věku totiž většinu lidí zajímá zejména to, jak v brýlích vypadají, funkce bývá až na druhém místě.

Naštěstí jsou tady brýle Tomato, pro které je funkčnost stejně důležitá. Kromě toho, že dobře vypadají, jsou i velmi lehké, ty největší váží pouhých 8 gramů. Stejně jako obruby pro menší děti mají individuálně nastavitelné stranice s měkkou koncovkou i 3 možné pozice sedýlka na nosníku. Nad písemkou z matematiky úplně zapomenete, že je máte na nose, nesjíždí a nikde netlačí, ani když se z hlavy kouří.

Brýle Tomato jsou vyrobeny z grilamidu, zdravotně nezávadného polymeru, který při případném zlomení netvoří ostré hrany (to jen, kdyby se večírek nějak zvrhnul). V pouzdře najdete kromě hadříku na čištění a náhradních dílů i upevňovací pásek pro sportovce amatérské i profesionální, takže účasti na nejbližším maratonu nic nebrání.

Obruby Junior B mají klasický tvar, který je v módě už padesát let, a ještě alespoň dalších padesát let z módy nevyjde. Sluší téměř všem, i těm, kteří by si kulaté brýle za nic na světě ani nevyzkoušeli.