TKAC15

Dětské brýle Tomato: Kategorie Junior A

Kategorie Junior A

pro ty, co už všechno umí a všemu rozumí

Moderní obruby Junior A si najdou své příznivce mezi školáky a studenty i mezi některými dospělými, k dispozici jsou až do velikosti 49. Nenápadné nebo něco extravagantního? Vybere si opravdu každý, nabízíme je v mnoha barvách a kombinacích.

A stále jsou to obruby Tomato, to znamená, že se straničky dají nastavit podle potřeby tak, aby brýle dobře seděly, i když vy zrovna nesedíte vzorně v lavici při studiu mnohonožek listnatých lesů střední Evropy. Vážně zvládnou i rockový nářez nebo technopárty, každému dle libosti. Kdyby to mělo být moc náročné, v pouzdře je upevňovací pásek, pak už brýle upadnou pouze zároveň s hlavou.

Brýle Junior A jsou z lehkého a odolného grilamidu, mají silikonové sedýlko na nosníku, takže na nose nekloužou ani těm, kteří se právě hrbí nad mikroskopem a počítají nožky jedné mnohonožky. Kdyby se něco tak úplně nepovedlo, třeba v chemické laboratoři, součástí pouzdra jsou i náhradní díly a hadřík z mikrovlákna.

Podlouhlý hranatý tvar odpovídá nejnovějším trendům a určitě bude skvěle ladit s jakoukoliv módní kreací. Takže i když jste ve škole za slušňáka a po škole punk, naše brýle budou ladit za všech okolností.